O nas

Nasze biuro rachunkowe powstało w 2003r. Ponad 16 lat działalności na rynku usług księgowych to stałe pogłębianie naszej wiedzy i umiejętności praktycznych. Podnosimy nasze kwalifikacje nieustannie szkoląc się w najlepszych krajowych ośrodkach, takich jak Uniwersytet Warszawski, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce, KPMG, EY, Deloitte oraz współpracując z prestiżowymi wydawnictwami branżowymi, między innymi Gofin.

Na stałe współpracujemy z Kancelarią Doradztwa Podatkowego oraz Zakładem Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego, specjalizującego się w tematach PPOŻ oraz BHP

Działalność biura jest objęta ubezpieczeniem OC prowadzonej działalności z ochroną wydaną przez największego polskiego ubezpieczyciela PZU

Joanna Skrzypek – właściciel biura rachunkowego – jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła studia podyplomowe na wydziale finansów i rachunkowości Akademii Ekonomicznej w Krakowie oraz studia podyplomowe na wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim o kierunku Prawo Podatkowe. 

Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu grupą samodzielnych księgowych jako Główna Księgowa, zasiadała również w radach nadzorczych firm polskich i zagranicznych.

Mając ponad 16 – letnie doświadczenie w outsourcingu usług księgowych odpowiada za prace związane z prowadzeniem ksiąg rachunkowych, sporządzaniem deklaracji podatkowych, sporządzeniem bilansów oraz za wykonywanie procesów raportowania do Właścicieli firm lub jednostek instytucji państwowych.

Joanna Skrzypek posiada certyfikat księgowy nr 3609/2003 Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Posiada doświadczenie w obsłudze osób prawnych o profilach działalności: usługi, handel. Wykonuje proces wdrażania tj. sporządza politykę rachunkowości, plan kont oraz opracowuje typy i rodzaje dokumentów oraz ich obieg w istniejącej organizacji.